Rehvihotell

On keegi meist kunagi mõelnud, mida tunnevad Sinu suverehvid talvel ning talverehvid suvel? Kas nad lihtsalt istuvad nukralt keldris või garaažinurgas, unistades päikesevalgusest. Kas nad magavad hoopis talveund või suveund ning näevad unenägudes pikki looklevaid ja siledaid teid. Kas Sa oled kunagi mõelnud, mida sinu rehvid tegelikult soovivad? Meie küll oleme sellele mõelnud ning ka rehvide käest teada saanud, mida just nemad soovivad. Nende soovide täitmiseks on 2 G Baltic Company Rehvikeskus loonud ka esmaklassilise rehvihotelli, kuhu sõiduautode ja veoautode rehvid saavad siis puhkama tulla, kui nendel hooajalist tööd võtta ei ole.

2GBC Rehvikeskuse Rehvihotell on ekspertide ja klientide poolt hinnatud lausa viiele tärnile – seda mitmetel erinevatel põhjustel. Esimeseks ning kõige olulisemaks on see, et rehvide magamistingimused vastavad nende vanemate soovitustele. Jah, valdav enamus rehve kes meie juures peatuvad, on ikka noored – vanust neil tublisti alla kümne aasta. See omakorda tähendab seda, et nad näevad värsked välja ka hotellist lahkudes. Omalt poolt pakume Rehvihotellis mitmeid lisateenuseid, mis kuuluvad hinna sisse. Päeva lõpus käib Rehvihotelli töötaja kontrollimas, et kõik rehvid omal kohal kenasti oleks ning neile, kel koduigatsus – neile loeme ka ööseks unejuttu. Samuti teeme nendega soovi korral jalutuskäike – kui nad tunnevad vajadust end sirutada või tahavad värsket õhku nautida. Samuti on Rehvihotellis olemas klientide jaoks tasuta WiFi, et nad saaks oma sõprade ja sugulastega ühenduses olla ning ka maailma asjadega kursis olla. Samas tuleb ära mainida ka seda, et kahjuks ei ole hommikukohv Rehvihotelli hinnas sees.

Hooaja möödudes oma autoga Rehvikeskusesse tulles on Sinu rehvid rõõmsalt juba ees ootamas ning valmis uuesti tööle asuda, andes sedasi teatepulga teise vahetuse rehvidele, kes siis saavad mugavalt puhkama ära minna.

 

Teenuse tingimused

· Rehvihotelli kasutamine säästab teie aega – rehvivahetusele tulles on rehvid juba kohapeal olemas ning ei pea neid ise kaasa võtma.

· 2 G Baltic Company OÜ teostab rehvide nõuetekohast hoiustamist, mis on vastavuses rehvitootjate soovitustega.

· Rehvide hoiustamine toimub auto registreerimisnumbri alusel.

· Rehvide hooajaline hoiustamine kestab kuni 10 kuud hoiustamise algusest. Rehvide väljastamine toimub arve alusel.

· Sõlmitud hoiustamisleping kaotab kehtivuse hoiustamise tähtaja lõpus.

· 2 G Baltic Company OÜ’l on hoiustuslepingu tähtaja lõppemisel õigus utiliseerida hoiustaja poolt välja võtmata rehvid.

· Ennetähtaegselt hoiust väljastatud rehvide hoiutasu ei tagastata.

· Hoiustamise eest tasumine tähendab nõustumist lepingutingimustega.

Greaton