2 G Baltic Company

2 G Baltic Company OÜ on 2003. aastal asutatud ettevõte, mis keskendub veoautode, sõiduautode ja traktorite rehvide jae- ja hulgimüügile. Ettevõtte kontor ning töökoda asub Tartu külje all Tõrvandi tööstuspargis.

2 G Baltic Company rehvikeskuses Tõrvandis pakume lisaks rehvimüügile ka rehvivahetust sõidu- ja veoautodele, bussidele, traktoritele, mootorratastele, tööstusmasinatele ning teistele masinatele, mis ratastel liiguvad. Lisaks paigaldusele pakume ka rehvide tasakaalustamist, parandamist, hoiustamist ja utiliseerimist. Samuti pakume rehvidele mustri lõikamise, lamellimise teenuseid. Tootevalikus on saadaval nii sõidu- kui veoautode veljed.

Kogenud tehnikud teostavad sõiduautode remonditöid: auto diagnoostika, auto hooldus, mootorite remont, õlivahetus, sildade reguleerimine, velgede sirgendamine ja palju muud. Teeme koostööd suurimate varuosade tarnijatega, tagamaks klientidele kiire ja mugava võimaluse vajalike varuosade tarnimisel.

2 G Baltic Company OÜ on üks suurimaid rehvide jae- ja hulgimüüjaid Eestis - oleme Michelin grupi (Michelin, Kormoran, Tigar, BF Goodrich, Kleber), Bridgestone grupi (Bridgestone, Firestone, Dayton) ning Goodyear grupi (Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava) koostööpartnerid. Lisaks oleme Otani veoautorehvide esindaja Eestis. Samuti on meie tootevalikus sisuliselt kõik muud rehvid - BKT traktorirehvidest kuni Nokiani sõidu- ja veoautorehvideni.

 

Tere tulemast 2 G Baltic Company Rehvikeskusesse!

Greaton